День вишиванки!
Як пасують нашим вихованцям вишиваночки...
Вихованці старшої групи «Бджілка» здійснили пізнавальну екскурсію до відділення поліції.
Під час екскурсії діти мали змогу познайомитися з роботою правоохоронців, побачити службові приміщення та спеціальне обладнання. Інспектор з дотримання прав людини Давидюк Микола Олександрович у доступній та цікавій формі провів з дітьми екскурсію .
Напередодні Великодня педагоги ЗДО доклали ручок до створення писанок в стилі сталого розвитку.

"Святковий вечір, зіроньки сяють. Всі нетерпляче дива чекають..." В закладі відбулося музичне свято "У пошуках Св.Миколая", підготовлене нашими педагогами старших груп для малят.

Відбулася зустріч працівників нашого закладу з Анастасією МАРЧУК, офіцером-рятувальником громади 20-ї державної пожежно-рятувальної частини ДСНС.


В рамках проведення місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності вихованці старшої групи "Бджілка"(в-ль Юлія ПАНЧЕНКО) відвідали 20-ту державну пожежно-рятувальну частину ДСНС. Екскурсію провів начальник караулу Ігор ХІВРЕНКО.

Вітаємо всіх з початком нового навчального року!









